افزایش فروش کروم‌بوک‌‌ های Google در بازار

کروم‌ بوک‌های گوگل طی سه ماهه‌ سوم سال ۲۰۱۴ میلادی، فروش آی پدهای اپل را در حوزه‌ آموزش پشت سر گذاشت.در فصل سوم گوگل موفق به فروش ۷۱۵٫۰۰۰ کروم‌ بوک شد، در حالی که تنها ۷۰۲٫۰۰۰ آیپد در حوزه‌ آموزش فروخته شده است.
بنابرگزارش منتشرشده توسط IDC پیرامون جزئیات خرید‌های صورت گرفته شده توسط نهادهای آموزشی، کروم‌ بوک‌های گوگل، آی پد اپل را پشت سر گذاشته است. اطلاعات گزارش شده به دست روزنامه‌ انگلیسی فاین نشال تایمز نیز این را می گوید که در حال حاضر کروم‌ بوک‌ها بیش از یک چهارم بازار محصولات به فروش رفته در حوزه‌ی آموزش را به خود اختصاص داده‌اند.دلیل این رشد معلوم است. مهم‌ ترین دلیل فروش بیشتر کروم‌ بوک‌ها قیمت ۱۹۹ دلاری آن‌‌ها است، در حالی که مدل های قبلی آی پد‌ ایرکمپانی اپل با وجود کاهش قیمت، به قیمت ۳۷۹ دلار به فروش می‌رسد. علاوه بر قیمت کمتر کروم‌ بوک‌ها، وجود کیبورد سخت‌افزاری را نیزمی توان نام برد، در حالی که برای تهیه کی بورد فیزیکی برای آی پد ایر، باید هزینه‌ بیشتری بپردازیم. مدیریت و نگه‌ داری‌ کروم‌ بوک‌های کمپانی گوگل  در مقایسه با آی پد آسان‌ تر است.

 پایین‌ تربودن قیمت، وجود کیبورد فیزیکی و نیزجذابیت کمتر کروم بوک‌ها در مقایسه با آیپد را باید یکی از دلایل اصلی نام برد که منجر به فروش بیشتر این محصولات شده است. دپارتمان‌های IT در نهادهای آموزشی برای استفاده از گجت‌ها درحوضه آموزش، محدودیت‌هایی را در ابزار‌های خود اعمال می‌کنند. آیپد‌های اپل به دلیل داشتن جذابیت بیشتر، بیش از کروم‌ بوک‌ها مورد استقبال دانش‌آموزان قرار می‌گیرند. همین موضوع باعث شد تا قرارداد همکاری شرکت اپل با برخی از مدارس لس‌آنجلس ادامه پیدا نکند. از آن پس این مدارس ترکیبی از کروم‌ بوک‌ها و لپ‌ تاپ‌های ویندوزی را در اختیار دانش آموزان خود قرار دادند.

شرکت اپل در فروشگاه اپلیکیشن‌های خود بیش از ۷۵٫۰۰۰ اپلیکیشن در حوزه‌ی آموزش دارد که البته باید iTunes U را نیز به این مجموعه اضافه کرد. کمپانی گوگل جهت تقویت اهداف خود در این زمینه ، بخش جدیدی را با عنوان Play for Education راه‌اندازی کرده که به بیان بهتر نمایی اختصاصی برای نمایش اپلیکیشن‌های گوگل‌ پلی در حوزه‌ آموزش است. خریداران گجت‌ها در حوزه‌های مختلف، ابتدا قابلیت‌های نرم‌افزاری گجت مورد نظر خود را می سنجند و در مرحله‌ بعدی به سراغ سخت‌ افزار مورد استفاده در ابزار مورد نظر می‌روند. از این‌ رو افزایش ابزار‌های نرم‌ افزاری مورد استفاده توسط شرکت گوگل باعث استقبال از کروم‌ بوک‌ها شده است.

اطلاعات تماس

 آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری شرکت : 9 صبح تا 8 شب
کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مجوز فعالیت ما

لوح نمایندگی

آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ایسیو و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیرای سی یو و آموزش تعمیرات در ایسیو تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی کامپیوتر ماشین و آموزش تعمیرات و نصب کولرگازی و آموزش تعمیرات چاپگر های و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر خودرو و آموزش تعمیرات کامپیوتر ماشین و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی اسپیلت و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی در انستیتو انفورماتیک فنی کار.