Image is not available
انستیتو انفورماتیک فنی کار
نماینده رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور | نماینده رسمی انستیتو ایزایران
قویترین | اولین | معتبرترین
مرکز آموزش تعمیرات و نصب تخصصی بردهای الکترونیکی و ماشینهای اداری در ایران
Image is not available
آموزش تعمیرات دوربین دیجیتال
Image is not available
آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو
Image is not available
آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی
Image is not available
آموزش تعمیرات ماشینهای اداری
previous arrow
next arrow
Slider

گوشی جدید شرکت چینی شیائومی با استقبال گرم کاربران مواجه شد تا عرصه بر تولید کنندگان مطرح بین‌المللی تنگ‌ تر شود. وب‌ سایت فون‌ آرنا به تازگی تست باتری خود را بر روی Xiaomi Mi 4 اجرا کرده و اینطور که به نظر می‌رسد، نتایج عمر باتری این گوشی هوشمند کاملا رضایت بخش است.
مدل Mi 4 شرکت شیائومی به کمک باتری 3080 میلی‌آمپر ساعتی خود موفق شده 8 ساعت و 32 دقیقه در این آزمایش دوام بیاورد که نتیجه‌ی بسیار خوبی را در پی داشته است . در دنیای واقعی، این اعداد به معنی پاسخگویی باتری دستگاه برای ۲ روز کاری است. این میزان شارژدهی به اندازه‌ای خوب است که شما مجبور نیستید نگران تمام شدن شارژ گوشی باشید .اما انتظار نداشته باشید دو روز تمام را را با گوشی بازی کنید و همچنان باتری آن پاسخگوی نیاز شما باشد.

در حقیقت در استفاده‌ی عادی، اگر میان مرور در وب، ارسال پیام، چند تماس تلفنی، مقداری بازی و تا حدودی پخش موسیقی و ویدیو در چرخش باشید به خوبی دو روز تمام را از شارژ مجدد بی‌نیاز خواهید بود. در بحث زمان شارژ شدن گوشی که خود یکی از فاکتورهای مهم به محسوب می شود. هنوز بصورت دقیق مشخص نیست Mi 4 چه نتایجی از خود بر جای خواهد گذاشت؛ اما بزودی سطح عملکرد مدل شیائومی در این قسمت نیز تعیین خواهد شد.در مقایسه با سایر گوشی‌های مطرح بازار نیز شیائومی Mi 4 جایگاه بسیار خوبی را به خود اختصاص می‌دهد. در این آزمایش، از یک اسکریپت وب استفاده شده است که ضمن تنظیم روشنایی صفحه‌ نمایش بر روی 200 نیت، مصرف باتری در کاربرد عادی روزانه را شبیه‌ سازی می‌کند.