کمپانی اچ ‌پی به زودی دو قسمت خواهد شد! بنا به گفته مدیر عامل این کمپانی بزرگ، قسمتی که قرار است بر روی صنعت رایانه شخصی این کمپانی کار کند به دنبال تجربه‌های جدید و ارائه محصولات خلاقانه هم خواهد بود. در همین راستا، احتمالا هفته اینده کامپیوتر تجربی اسپروت، با قابلیت اسکن سه ‌بعدی، پروژکتور و محیط لمسی معرفی خواهد شد.

کمپانی هیولت-پاکارد، اعلام کرده که به زودی به دو کمپانی مجزا تبدیل خواهد شد. یکی از آنها قرار است روی پی ‌سی و صنعت چاپ کار کند و دیگری بر روی صنایع پیشرفته آی ‌تی و راهکارهای سازمانی کار کند. در حین اعلام این موضوع، مدیرعامل شرکت اچ‌ پی گفت که بخش متمرکز بر روی پی‌سی‌ها به دنبال تجربه‌های جدید خواهد بود. وب ‌سایت Recode گزارش داد که اچ ‌پی یکی از این «تجربه‌های جدید» را در یک رویداد اختصاصی در نیویورک در روز ۲۹اکتبر (۷آبان) رونمایی خواهد کرد.که نام این محصول Sprout به معنای «جوانه» خواهد بود.این کامپیوتر یک ابزار متفاوت است که در آن اسکنری سه‌ بعدی را با یک پروژکتور ترکیب کرده است. اسپروت همچون محصولات سری پاویلیون تاچ ‌اسمارت اچ‌ پی دارای نمایشگری مسطح لمسی است که در آن ماژولی وجود دارد که هم یک پروژکتور و هم یک اسکنر سه ‌بعدی است! کاربر می‌تواند در محیط لمسی با استفاده از دست یا قلم المان‌ های مختلف را جابجا کرده و با استفاده از اسکنر اشیا را اسکن کرده و مدل آنها را به محیط اضافه کند. این در حالی است که می‌توان نتیجه کار را به صورت زنده از طریق پروژکتور داخلی در ابعادی بزرگ ‌تر نشان داد.بدون شک این که بتوانید با کمک پی ‌سی به سرعت همه اشیا اطرافتان را اسکن کرده و آنها را به مدل تبدیل کنید و با صفحه لمسی آنها را جابجا کرده یا تغییراندازه تغییر دهید، بسیار جذاب به نظر می‌رسد.

اطلاعات تماس

 آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری شرکت : 9 صبح تا 8 شب
کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مجوز فعالیت ما

لوح نمایندگی

آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ایسیو و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیرای سی یو و آموزش تعمیرات در ایسیو تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی کامپیوتر ماشین و آموزش تعمیرات و نصب کولرگازی و آموزش تعمیرات چاپگر های و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر خودرو و آموزش تعمیرات کامپیوتر ماشین و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی اسپیلت و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی در انستیتو انفورماتیک فنی کار.