نخستین مانیتور خمیده‌ samsung وارد بازار می شود

هم اکنون همه‌ صفحه‌ نمایش‌ها به سمت خمیده شدن رو می آورند و در این گام شرکت سامسونگ نقش هدایتگر را بر عهده گرفته است. پس از تلویزیون‌های خمیده، ساعت هوشمند خمیده و گوشی‌های هوشمند خمیده، اکنون نوبت به مانیتورهای خمیده رسیده است. حتی کمپانی ال‌ جی در تلاش است اولین لپ‌ تاپ مجهز به صفحه‌ نمایش خمیده را بزودی تولید کند.
اگر به صفحه‌ نمایش‌های خمیده علاقه دارید، سامسونگ به تازگی از برنامه‌ خود برای عرضه‌ نمایشگر S27D590C با اندازه‌ی 27 اینچ با حالت خمیده خبر داده که حدود 450 دلار قیمت‌گذاری شده است. رئیس بخش بریتانیا و ایرلند نمایشگرهای سامسونگ می‌گوید:نمایشگر 27 اینچی خمیده‌ جدید سامسونگ, تجربه‌ تماشای فیلم و اجرای بازی‌ها را به مرحله‌ بالاتری سوق می‌دهد. این موضوع به کمک صفحه‌ نمایش بی‌همتا و خمیده‌ی این مانیتور و ویژگی‌های مبتنی بر سرگرمی ممتاز در کنار کیفیت تصویر باور نکردنی و طراحی نازک شفاف بوجود آمده است. مانیتور S27D590C تاکید ویژه‌ای بر تمرکز ما روی خلق تجربه‌ ای همه‌جانبه و فراموش نشدنی دارد.طراحی خمیده‌ مانیتورسامسونگ، امکان ارائه‌ زاویه‌ دید بسیار گسترده‌ 178 درجه بصورت افقی و عمودی را محیا کرده که نرخ کنتراست 3000:1 و سطح روشنایی 350 شمع بر متر مربع نیز آن را همراهی می‌کند. این مانیتور دارای انعطاف بالایی برای نصب بر روی دیوار یا پایه در زوایای متعدد برخوردار است که به کاربردی راحت تراز سایر مدل‌ها خواهد کرد.

شاید از خود بپرسید که چه دلیلی برای استفاده از یک مانیتور خمیده می‌تواند وجود داشته باشد؟ جواب شما این است که در کنار زاویه‌ دید گسترده‌ تر، گفته می‌شود که صفحه‌ نمایش‌های خمیده قادر هستند نوعی افکت مشابه حالت سه‌ بعدی به کاربر نمایش دهند. شرکت سامسونگ تاکید ویژه‌ ای بر روی این ویژگی خاص داشته و از آن به عنوان یک خصوصیت جذاب خصوصا در حوضه بازی‌های ویدیویی در ژانر اول شخص یا شبیه‌ ساز و مسابقه یاد می‌کند.شما نیز نسبت به این تکنولوژی در صفحات نمایش خوش بین هستید یا تصور می‌کنید صفحات خمیده نیز سرانجام از تب و تاب خواهند افتاد؟ در حال حاضر به نظر نمی‌رسد سایر تولیدکنندگان نام آشنا برنامه‌ای برای تولید یا عرضه‌ مانیتورهای خمیده داشته باشند، اما همچنان این احتمال وجود دارد که ما از تمام ماجرا باخبر نباشیم.

اطلاعات تماس

 آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری شرکت : 9 صبح تا 8 شب
کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مجوز فعالیت ما

لوح نمایندگی

آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ایسیو و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیرای سی یو و آموزش تعمیرات در ایسیو تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی کامپیوتر ماشین و آموزش تعمیرات و نصب کولرگازی و آموزش تعمیرات چاپگر های و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر خودرو و آموزش تعمیرات کامپیوتر ماشین و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی اسپیلت و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی در انستیتو انفورماتیک فنی کار.