Image is not available
انستیتو انفورماتیک فنی کار
نماینده رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور | نماینده رسمی انستیتو ایزایران
قویترین | اولین | معتبرترین
مرکز آموزش تعمیرات و نصب تخصصی بردهای الکترونیکی و ماشینهای اداری در ایران
Image is not available
آموزش تعمیرات دوربین دیجیتال
Image is not available
آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو
Image is not available
آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی
Image is not available
آموزش تعمیرات ماشینهای اداری
previous arrow
next arrow
Slider

هم اکنون همه‌ صفحه‌ نمایش‌ها به سمت خمیده شدن رو می آورند و در این گام شرکت سامسونگ نقش هدایتگر را بر عهده گرفته است. پس از تلویزیون‌های خمیده، ساعت هوشمند خمیده و گوشی‌های هوشمند خمیده، اکنون نوبت به مانیتورهای خمیده رسیده است. حتی کمپانی ال‌ جی در تلاش است اولین لپ‌ تاپ مجهز به صفحه‌ نمایش خمیده را بزودی تولید کند.
اگر به صفحه‌ نمایش‌های خمیده علاقه دارید، سامسونگ به تازگی از برنامه‌ خود برای عرضه‌ نمایشگر S27D590C با اندازه‌ی 27 اینچ با حالت خمیده خبر داده که حدود 450 دلار قیمت‌گذاری شده است. رئیس بخش بریتانیا و ایرلند نمایشگرهای سامسونگ می‌گوید:نمایشگر 27 اینچی خمیده‌ جدید سامسونگ, تجربه‌ تماشای فیلم و اجرای بازی‌ها را به مرحله‌ بالاتری سوق می‌دهد. این موضوع به کمک صفحه‌ نمایش بی‌همتا و خمیده‌ی این مانیتور و ویژگی‌های مبتنی بر سرگرمی ممتاز در کنار کیفیت تصویر باور نکردنی و طراحی نازک شفاف بوجود آمده است. مانیتور S27D590C تاکید ویژه‌ای بر تمرکز ما روی خلق تجربه‌ ای همه‌جانبه و فراموش نشدنی دارد.طراحی خمیده‌ مانیتورسامسونگ، امکان ارائه‌ زاویه‌ دید بسیار گسترده‌ 178 درجه بصورت افقی و عمودی را محیا کرده که نرخ کنتراست 3000:1 و سطح روشنایی 350 شمع بر متر مربع نیز آن را همراهی می‌کند. این مانیتور دارای انعطاف بالایی برای نصب بر روی دیوار یا پایه در زوایای متعدد برخوردار است که به کاربردی راحت تراز سایر مدل‌ها خواهد کرد.

شاید از خود بپرسید که چه دلیلی برای استفاده از یک مانیتور خمیده می‌تواند وجود داشته باشد؟ جواب شما این است که در کنار زاویه‌ دید گسترده‌ تر، گفته می‌شود که صفحه‌ نمایش‌های خمیده قادر هستند نوعی افکت مشابه حالت سه‌ بعدی به کاربر نمایش دهند. شرکت سامسونگ تاکید ویژه‌ ای بر روی این ویژگی خاص داشته و از آن به عنوان یک خصوصیت جذاب خصوصا در حوضه بازی‌های ویدیویی در ژانر اول شخص یا شبیه‌ ساز و مسابقه یاد می‌کند.شما نیز نسبت به این تکنولوژی در صفحات نمایش خوش بین هستید یا تصور می‌کنید صفحات خمیده نیز سرانجام از تب و تاب خواهند افتاد؟ در حال حاضر به نظر نمی‌رسد سایر تولیدکنندگان نام آشنا برنامه‌ای برای تولید یا عرضه‌ مانیتورهای خمیده داشته باشند، اما همچنان این احتمال وجود دارد که ما از تمام ماجرا باخبر نباشیم.