شرکت Zotac چندین سال است که سیستم‌های جمع و جور کامپیوتری را در قالب جعبه‌های خوش ‌ساخت ارائه می‌کند اما مدت زیادی از روی آوردن این سازنده به ویندوز 8.1 نمی گذرد. حالا این شرکت از Box-PC جدید خود با نام    ZBOX B1320 پرده برداشته که دارای پردازنده‌ی کم ‌مصرفشرکت Celeron  اینتل است و آخرین ورژن سیستم‌عامل ویندوز را اجرا می‌کند.

این دستگاه پردازنده‌ ای Intel Celeron 2957U استفاده می‌کند که یک دو هسته‌ ای با نهایت توان 1.4 گیگاهرتز محسوب می شود.بربه همین دلیل متوجه می شویم که پردازنده گرافیکی این باکس نیز از نوع Intel HD خواهد بود. این سیستم بصورت پیش فرض 2 گیگابایت رم دارد در حالی که گفته می‌شود توانایی پشتیبانی افزایش تا ۱۶گیگابایت برای آن پیش‌ بینی شده است. ZBOX B1320 برای حافظه‌ ذخیره‌سازی بر یک mSATA با ظرفیت ۶۴گیگابایت متکی بوده اما ورودی درایو 2.5 اینچی امکان ارتقای این ظرفیت به اندازه‌ مورد نیاز را برای کاربر فراهم می‌کند. به  طور حتم امکان اجرای بازی‌های AAA بر روی این باکس وجود ندارد اما قدرت سخت‌افزاری آن در حدی متناسب است که بتوانید کارهای کامپیوتری روزمره خود را به آن بسپارید. همه‌ این ها در شرایطی معیار خواهد بود که شما  باکسی که مجهز به سیستم‌عامل ویندوزرا نیاز داشته باشید.

Zotad هم‌اکنون باکس‌های ZBOX را بصورت کامل در موجودی خود دارد که آخرین مورد آن‌ها Nano D518  نام دارد کهقبلا آن را رونمایی کرده است. البته این دستگاه از یک چیپ Freescale ARM برخوردار است و به اندروید 4.3 مجهز شده بود. بنابراین در صورتی که نیازهای شما چیزی فراتر از توانایی‌های اندروید یا Chrome OS  است، ZBOX B1320 می‌تواند انتخاب مناسب تان باشد.تصمیم برای روی آوردن به ویندوز 8.1 در حالی که مدت زیادی از پیشتاز بودن آن باقی نمانده اندکی عجیب به نظر می‌رسد. انتظار می‌رود بزودی شرکت مایکروسافت ویندوز 9 را بصورت رسمی معرفی کند که اطلاعات مربوط به آن از دفتر چین خود این شرکت منتشرشده است. این نسخه که نام رمز Windows Threshold یا ویندوز آستانه است،طوری توسعه یافته که بسیاری از مشکلات وایرادهای کاربران در خصوص ویندوز 8 را رفع کند. با در نظر گرفتن این مساله که همچنان جزئیات و مشخصات مربوط به Windows 9 نا معلوم مانده، امکان بروزرسانی این باکس برایمان مبهم است.

اطلاعات تماس

 آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری شرکت : 9 صبح تا 8 شب
کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مجوز فعالیت ما

لوح نمایندگی

آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ایسیو و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیرای سی یو و آموزش تعمیرات در ایسیو تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی کامپیوتر ماشین و آموزش تعمیرات و نصب کولرگازی و آموزش تعمیرات چاپگر های و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر خودرو و آموزش تعمیرات کامپیوتر ماشین و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی اسپیلت و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی در انستیتو انفورماتیک فنی کار.